O nás

Naše cestovní kancelář SunnyDream Travel je zaměřena na organizování výletů a dovolených po celé Evropě, zejména pak na cesty do střední Evropy a zemí jako Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko či Německo nebo Rakousko. Klientům nabízíme celou škálu destinací a podle nich také řadu cenových kategorií, které padnou na míru všem a dovolenou si tak může dovolit i rodina z nižší střední třídy.

Posledním hitem letošní sezóny je kempování ve velkých městech, které klientovi dává jak zážitek spojený s ruchem velkoměsta – návštěva nočních barů, známých turistických atrakcí či památek, tak zasloužený odpočinek v oáze klidu blízko přírodě. Na tento hit se nyní zaměříme a v krátkosti Vám náš balíček City Camp popíšeme.

Zákazník nejdříve vybírá z destinací, my doporučujeme Prahu, Brno nebo Budapešť. Po výběru destinace přichází na řadu cenová třída, která je zákazníkovi šitá na míru. Kempovat může klient buď pod širákem nebo ve vlastním stanu, může si zapůjčit větší či menší stan od naší společnosti, nebo může dovolenou v kempu strávit v několika variantách chatek či bungalovů. Ty se opět liší cenou podle velikosti, vybavení či umístění v kempu.

Klasický stanový balíček zákazníka a jeho rodinu vyjde na tři sta euro včetně veškerého poskytnutého vybavení zahrnujícího stan, karimatky či spací pytle – vždy podle destinace a aktuální teploty. V kempu je také nabízena snídaně formou švédských stolů a to s ohledem na veškeré dietní požadavky zákazníka (alergie, cukrovka…). Balíček také zahrnuje přístup do sprchovacího zařízení 1x denně pro každého účastníka zájezdu, elektrickou přípojku, zapůjčení vybraného sportovního vybavení nebo možnost návštěvy místní ,,klubovny“.

Chatkový balíček je oproti tomu stanovému odlišný zejména typem ubytování. Je také možné rozšířit stravovací nabídku o večeři, kdy zákazník vybere chod den předem a mezi šestou a devátou pak může večeři vyzvednout v našem non-stop bufetu.

Veškeré rozšiřující informace naleznete na našem webu sunnydreamtravel.com. Doufáme, že s námi budete spokojeni!