Jídlo, které musíte v Evropě ochutnat

Evropa není jen starodávná historie, králové a královny, hrady a kostely. Země Evropy jsou domovem pro ta nejlepší světová jídla. Která to jsou a co byste nutně měli ochutnat během cesty do Evropy?

  • Anglická snídaně ve Velké Británii. Klasická anglická snídaně se skládá z vajíček, slaniny, fazolí a smažených rajčat. Víc se podobá hlavnímu chodu na oběd či večeři. Nicméně takto vydatná snídaně vás zasytí na celý den. Po anglické snídani hravě zvládnete návštěvu hlavních londýnských památek.
  • Palačinky v České republice. Česká republika je domovem toho nejlepšího světového piva, to bez pochyb ví každý turista. Co není tak dobře známým faktem je, že v Česku též ochutnáte ty nejlepší palačinky. Neumíme to vysvětlit, ale téměř každá česká restaurace vám naservíruje palačinky na tisíc způsobů: sladké či slané, z obyčejné nebo pohankové mouky.

Tím seznam nejlepšího jídla Evropy rozhodně nekončí. Jak však máte zjistit, kam byste měli zajít na ten nejlepší pokrm v celé zemi? Zkuste si do telefonu či Ipadu stáhnout aplikaci, jež vás provede místním gastronomickým světem. Na Ipadu si navíc můžete instalovat online verzi hracích automatů ipad Hrací Automaty ze světových kasin v Monako či Las Vegas. Po ruce tak budete mít své oblíbené hry a možnost si kdykoliv vydělat pomocí vlastního důvtipu. Vydělané peníze navíc vám jistě zpříjemní cestu. Zaručeně si budete moct dopřát jen ty nejkvalitnější pokrmy v nejlepších místních restauracích.

  • Pizza v Itálii. Další klasika, kterou však nešlo minout. Ochutnat tu pravou italskou pizzu je zážitkem z jiného soudku. Připravuje se z kvalitních a hlavně čerstvých surovin a chutná úplně jinak. V Itálii se také stavte na pastu či vyhlášenou italskou zmrzlinu.
  • Guláš v Maďarsku. Typické maďarské jídlo, které se značně podobá guláši, jež dostaneme na stůl v České republice. Maďarská verze je obvykle hustý guláš (nebo někdy polévka) s masem a zeleninou, ochucená paprikou.