Hledání levných letenek do Evropy

Vítejte na našem webu Cheap Flight For You, kde naleznete přehled všech nízkonákladových leteckých společností, které létají do Evropy. S těmito společnostmi se dostanete na mezinárodní letiště v následujících zemích. Česká republika: Praha, Brno Ostrava, Slovensko: Bratislava, Košice, Rakousko: Vídeň, Linz, Maďarsko: Budapešť, Polsko: Wroclaw, Krakow, Katowice a Německo: Mnichov, Lipsko, Norimberk a Drážďany. Z těchto měst je pak možné vyhledat spoje do dalších částí země a to v závislosti na společnosti, která má v dané zemi s naší společností uzavřenou smlouvu o přepravě osob. Nejčastěji se jedná o vlakovou přepravu, v některých výjimkách pak o autobusové či minibusové spoje, velmi výjimečně pak o taxi služby.

Hledat můžete nejenom v nabídce letišť, ale také v nabídce měst. Například Brno – New-York (všechna letiště). Alternativou k vyhledávání je také možnost zobrazení všech leteckých linek z dané země (Velká Británie – Česká republika). Můžete také do vyhledávače zadat až čtyři letiště dle Vašeho osobního výběru (Praha, Bratislava, Wroclaw).

Výsledky vyhledávání Vám pak zobrazí mapu spojení pro lepší orientaci dle Vašich zadaných preferencí a nabídnou také alternativní možnosti měst a letišť v blízkosti Vaší cílové stanice. Rozhodnete-li se letenku zakoupit, tlačítkem POTVRDIT budete přesměrování na stránky dopravce s již vyplněnými vyhledávacími parametry.

Doplňující služby jako zapůjčení automobilu, zakoupení mobilní sim-karty v dané zemi či připojištění na sport vyberete v poslední fázi nákupu letenky.

Závěrem procesu je pak nabídka zajímavých destinací a turisticky atraktivních míst, která můžete ve spojení s Vaším letem navštívit. Pokud se rozhodnete pro naši společnost, přidejte si nás na Facebooku – Cheap Flight For You a sledujte pravidelné akce či speciální nabídky. Zákazníkům, kteří se k nám vracejí, nabízíme věrnostní program šitý na míru každému a možnost výběru z řady výhod a nadstandardních služeb.

Platby probíhají vždy bezhotovostně přes PayPal nebo pomocí kreditní karty. Během celého procesu zaručujeme naprostou diskrétnost a ohled na zadávání osobních údajů zákazníka.